سیزده شغلی که قابل انجام از خانه بوده و به ازای آنها حقوق تمام وقت دریافت می کنید – بخش دوم و پایانی

در بخش اول از این مطلب به معرفی برخی از ابعاد 6 مورد از این مشاغل پرداختیم، که از جمله این موارد می توان به نویسندگی آزاد، طراح گرافیک سایت، مربی آنلاین آمادگی جسمانی، نماینده خدمات مشتریان و . . . اشاره کرد. در این بخش که بخش دوم و پایانی می باشدبه معرفی بقیه این موارد پرداخته می شود:

7- مترجم و پیاده کننده حقوقی شرکت های بزرگ

حرفه و یا شغل مترجمی و پیاده کننده متون حقوقی برای شرکتها به راحتی به عنوان یک جایگاه شغلی از راه دور در نظر گرفته می شود.

این شغل بسیار مشخص و ساده بوده و دارای کمترین میزان تعامل با دیگر افراد می باشد.

وظایف تقریبا همگی از طریق ایمیل برای فرد ارسال می شوند و وظیفه چنین فردی تنها تبدیل کردن فایلهای صوتی به متون تایپ شده می باشد.

برای اینکه یک فرد بتواند این کار را بخوبی انجام دهد باید از توانایی های ویرایش، غلط گیری و نوشتن متون برخوردار باشد.

پیدا کردن چنین مشاغلی هم بصورت قرارداد تمام وقت و هم بصورت انجام کار در زمانهای آزاد امکان پذیر می باشد.

چنین حرفه ای به شما فرصتی بسیار عالی برای حضور و فعالیت از منزل را می دهد و از آنجاییکه تمام کار را بر اساس مدیریت خود انجام می دهید، در هنگام شب هم قابلیت انجام شدن را دارد.

[level-member]

8- پر کردن نظر سنجی ها

شرکتهای مختلف میلیون ها دلار صرف تولید محصولات خود می کنند و برای بازاریابی این محصولات نیز متحمل میلیون ها دلار دیگر می شوند.

شرکتها عموما مشتریان را با نظر سنجی های مختلف و از جنبه های مختلف – برای دریافت بازخورد از آنها در رابطه با محصولات و همچنین بحث در رابطه با سطح آشنایی و شناخت آنها از برند شرکت خود مورد – بررسی قرار می دهند.

این شرکتها آنقدر برای پی بردن به طرز تفکر مشتریان خود و خواسته آنها مشتاق هستند که برای نظرات کارشناسی شده و دقیق حاضر به پرداخت پول می باشند.

شرکتهای نظرسنجی مختلفی در سطح اینترنت وجود دارند که پیوسته از مصرف کنندگان عادی درخواست پر کردن نظرسنجی های مختلف در ازای پرداخت پول را می کنند.

مصرف کنندگان علاقمند به این موضوع باید به پر کردن چندین پرسشنامه اقدام کنند و البته برای هر پرسشنامه هم فرد ممکن است نیاز به داشتن صلاحیت ها یا شرایط خاصی باشد.

هزینه پیشنهاد شده در قبال جبران این زحمت بسیار متفاوت بوده و از چند دلار تا چند صد دلار و یا حتی بیشتر متغیر است.

9- ترفیع و ترویج کننده در شبکه های اجتماعی

هر شرکتی به ارزش حضور خود در شبکه های اجتماعی مختلف از قبیل توئیتر و فیسبوک کاملا آگاه است، اما بسیاری از مدیران این شرکت ها از اصول و چگونگی کارکرد این شبکه ها اطلاعات کافی در اختیار ندارند.

اینجا همان نقطه ای است که کمبود یک ترویج کننده در شبکه های اجتماعی احساس می شود.

شما باید بدانید که شبکه های اجتماعی مختلف مثل فیسبوک و توئیتر و . . . چگونه کار می کنند و از تمامی بروز رسانی هایی که این سایت ها برای خود انجام می دهند نیز بطور کامل اطلاع داشته باشید.

ترویج کننده ها در شبکه های اجتماعی وظایفی بسیار فراتر از ارسال محتوا و … در شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک بر عهده دارند.

آنها باید به عنوان رابط بین مدیران این شرکتها و این شبکه ها عمل کنند تا قادر باشند پیامی منسجم را از طرف آنها به مشتریان انتقال دهند و این نه تنها به معنای اطلاع رسانی و ترویج محصولات جدید در فضای این شبکه ها می باشد، بلکه مسئولیت حفظ وفاداری مشتریان به این شرکتها و محصولاتشان را هم بر عهده دارند.

10- آپلود کننده ویدئو در شبکه یوتیوپ

ویدئو در حال حاضر از مقبولیت بالایی برخوردار است و این برای آن دسته از افراد که از یک دوربین فیلمبرداری و چشمی تیزبین برای دیدن جزئیات برخوردار هستند یک خبر بسیار خوب است.

شما می توانید ویدئو های خود را در سایتهای اشتراک ویدئو بارگذاری کنید و بر اساس میزان بازخورد دریافتی درآمد داشته باشید.

شما همچنین می توانید برای شرکتهایی که خواهان آگاهی از برند خود در بازار هستند نیز به عنوان یک فیلمبردار و تدوین کننده حرفه ای در نظر گرفته شوید و از این طریق اقدام به رساندن پیام در رابطه با محصولات جدید و جذب مشتریان جدید کنید.

ترکیب صحیح و مناسب از مهارتهای ادیت فیلم و مهارتهای انسانی و شبکه های مجازی به شما کمک می کند تا حرفه بارگذاری ویدئو خود را بطور مناسب شروع کنید و بهتر اینکه تمام اینها را می توانید در کنار آرامش خود در منزل داشته باشید.

11- نویسنده متن تبلیغات

اگر تجربه نوشتن متن تبلیغات در یک آژانس تبلغاتی را دارید، از شانس پیدا کردن فرصتهای کاری بسیاری بصورت آنلاین برخوردار می باشید.

بسیاری از فرصتهای کاری تمام وقت در این زمینه به افرادی محول شده که به انجام آنها در اوقات فراغت و از محل زندگی خود می پردازند.

این روش انعطاف بیشتری به شرکتهای مختلف می دهد تا با افراد مختلفی در این زمینه قرارداد داشته باشند و در زمان نیاز به آنها مراجعه کنند.

این موارد نیز به عنوان فرصتهای بزرگی برای علاقمندان و البته افراد بی تجربه در این حوزه در نظر گرفته می شود.

اگر علاقه به نگارش داشته و قدری از ذکاوت کسب و کار هم برخوردار می باشید، داشتن چنین حرفه ای می تواند به شما در بدست آوردن قدری پول بیشتر کمک بسیار زیادی بکند و یا حتی موجب تغییر کار تمام وقت شما بشوند.

12- فروشنده سایت اِی بِی ebay

چرا آن در هم و برهمی و شلوغی خانه خودتان را به بیرون منتقل نمی کنید.

فروختن آنها در سایت ebay باعث داشتن یک منزل مرتب و منظم و همچنین کسب درآمدی برای شما می شود.

تمام چیزی که برای این کار نیاز دارید داشتن یک دوربین مناسب (تهیه تصاویر با کیفیت از باید های این کار محسوب می شود)، یک حساب خالی و آماده در سایت ebay و همچنین قدری زمان آزاد می باشد.

در طی زمان شما می توانید فروش در سایت ebay را به یک سرگرمی با درآمد بالا و یا حتی یک کار و شغل تمام وقت تبدیل کنید.

بسیاری از مردم اسباب و لوازمی دارند که خواهان فروش آن در سایت ebay هستند و در این رابطه یا انگیزه اقدام ندارند، یا از اطلاعات کافی برای انجام آن برخوردار نیستند.

شما می توانید این عکس العمل نشان ندادن آنها را به یک فرصت عالی کسب و کار برای خود تبدیل کنید.

13- آزمونگر بازیهای ویدئویی

حالا که بزرگان و شرکتهای مطرح در عرصه نرم افزار به تولید بازی های ویدئویی روی آورده اند، مطمئنا به افرادی با تجربه نیاز دارند تا اقدام به آزمون و تست تولیدات آنها در این حوزه کرده و بازخوردی صادقانه در اختیار آنها بگذارند.

اگر شما از بازی کردن با چنین بازیهای ویدئویی لذت می برید و از قدری مهارتهای برنامه ریزی هم برخوردار می باشید، داشتن یک شغل به عنوان آزمونگر این بازی ها در منزل ممکن است همان چیزی باشد که به دنبالش بوده اید.

این موضوع همچنین کمک می کند تا روابطی را هم در این شرکتها برای خود ایجاد کنید. بنابراین می توانید از کنار هم قرار دادن مهارتهای خود در حوزه بازی ها و مهارتهای شبکه سازی خود به یک فرصت مناسب جهت درآمدزایی دست یابید.

این شغل نیز همانند هر شغل دیگری از انعطاف و خلاقیت خاصی برخوردار می باشد.

شما می توانید در این زمینه فرصتهایی را در سایتهای اجتماعی و یا در بین آگهی های استخدام که به صورت سنتی منتشر می شوند پیدا کنید و قدری از آنها را هم از طریق روابط خود در محیط های مرتبط با کسب و کارهای اینچنینی می یابید.

[/level-member]